İhvanlar.org

Siyasete Müslümanca Bakış

Kayıt Ol

KAYIT OLMADAN ÖNCE BİLMENİZ GEREKENLER

*Bu site haber sitesi değildir anlık ve günlük haber akışı bulunmaz.

*İhvanlar.org Ehli sünnet hassasiyetine sahip bir sitedir. Bu sebeple yazı ve yorumlarda bu hassasiyet göz önünde bulundurulur aykırı olan yorumlar yayınlanmaz.

*Bu site hükumete veya başka bir partiye muhaefet etmek amacıyla kurulmamıştır. Bu sebeple sizin taraftarı olduğunuz parti ve siyasi lider hakkında da müsbet/menfi yazılar çıkabilir.

*Biz particilikten uzağız, tarafsızız. Siyasilerin söylem ve eylemlerine, toplumu ilgilendiren düzenlemelerine, İslami alana müdahalelerine karşı Müslümanca bir tavır takınıp yapıcı eleştiri getiriyoruz. Takipçilermizin de ne düşündüğünü ifade etmesi için fırsat sunuyoruz.

*Yorumladığımız konu menfi/müsbet ifadeler içerse dahi hiçbir siyasi hareketi ve lideri karalama, kara propaganda yapma amacımız yoktur.

*Yayınlanan yazılarda eleştiri olabileceği gibi hiçbir yorum yapılmadan okuyucuya aktarım da olabilir.

*Yorumsuz olarak yayınlanan haber, video ve yazılar “o görüşte olduğumuz” anlamına gelmez. Yayın, kullanıcıların o konudaki yorumu için eklenmiştir.

*Aktif üye olmanız yorumlarınızın her halükarda yayınlanacağı anlamına gelmez, yorumlarınız incelenir ve yorum koşullarına uymayanlar yayınlanmaz.

*Pasif üyeler yorum yapamaz, profillerini göremez, düzenleyemezler, aktif üyelerle sınırlandırılan yazı, menü ve eklentileri göremezler.

*Kullanıcılar hesaplarını istedikleri zaman silerler. Hesabını silen üyeler katkı sağlamış ise bu katkıyı geri talep edemezler.

*Hesabı silinen üyenin bütün bilgileri ve yorumları silinir.

*E-posta dışında bir iletişim yolumuz yoktur.

KAYIT FORMUNU DOLDURUN

Kayıt şuan devre dışı

İhvanlar.org © 2018